09.05.2017

Testuj za darmo z MOTORS PIASECZNO!

Wreszcie jest wiosna i ruszamy z jazdami testowymi. W tym sezonie mamy dla Was dostępne następujące motocykle testowe

  • GSX-R1000 (król królów) NOWOŚĆ
  • GSX-S1000F (naked z sercem gixxera) NOWOŚĆ
  • GSX-S750A (pogromca miasta) NOWOŚĆ
  • V-Strom 1000 (długodystansowiec) NOWOŚĆ
  • V-Strom 650 (idealny turysta) NOWOŚĆ
  • GSX 1300R Hayabusa (najfajniejsze na rynku 300 km/h) KLASYKA GATUNKU
  • Intruder 1800M (gruby, duży i jedyny w swoim rodzaju) KLASYKA GATUNKU
  • SV650A (miejski typ, mały, zwinny i zadziorny) KLASYKA GATUNKU
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

Każdy posiadacz prawa jazdy kat. A może od nas bezpłatnie wypożyczyć wybrany sprzęt i przekonać się na „własnej skórze” czy to jest właśnie motocykl dla niego. Ostrzegamy, że jazdy testowe są dosyć mocno uzależniające i znamy sporo przypadków, gdy po testach musieliśmy klientowi taki sprzęt „oddać” w ramach transakcji kupna-sprzedaży :)

Więcej szczegółów w salonie (tel. 22 112 01 77), zapisywać można się też mailowo (salon@suzukipiaseczno.pl) .

Zapraszamy do nas na Puławską 34! Podaj dalej :)

29.06.2019

Suzuki Moto Szkoła, Tor Łódź, 29.06.2019

Suzuki od wielu lat czuwa nad bezpieczeństwem motocyklistów. Trzynasty sezon szkoleniowy Suzuki Moto Szkoły zakończyliśmy na Torze Łódź. Podczas ostatniej edycji naszymi specjalnymi gośćmi byli przedstawiciele Klubu Hayabusa. Również tym razem szkolenie przebiegło w przyjemnej i rodzinnej atmosferze, a była to zasługa wspaniałych uczestników oraz kompetentnych instruktorów.

Dowiedz się więcej
20.06.2019

Suzuki Moto Szkoła, Tor Stary Kisielin, 20.06.2019

Szkolenie na Torze w Starym Kisielinie przeprowadziliśmy skąpani w słońcu. Tamtejszy tor jest w jednej części bardzo szybki, a w drugiej wolny i kręty. Przy tak trudnych warunkach pogodowych było trudno zachować koncentrację. Doświadczeni instruktorzy bacznie czuwali nad przebiegiem szkolenia i bezpieczeństwem uczestników. Pomimo dekoncentrującej pogody wszystkie cele szkoleniowe zostały zrealizowane. Z przyjemnością wydaliśmy kolejne certyfikaty ukończenia Suzuki Moto Szkoły.

Dowiedz się więcej
19.06.2019

Bezpieczne wakacje na motocyklu z Suzuki

Suzuki zaprasza motocyklistów na akcję serwisową „Bezpieczne wakacje”. W lipcu posiadacze motocykla lub quada Suzuki mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli serwisowej, a także rabatów na części i akcesoria.

Dowiedz się więcej
16.06.2019

Suzuki Moto Szkoła, Tor Bydgoszcz, 16.06.2019

Tym razem na Torze Bydgoszcz pogoda przez cały dzień była niezmienna, przyjazna i bezdeszczowa. Ale to nie pogoda była głównym bohaterem tego dnia. Głównymi bohaterami jak zawsze byli wszyscy uczestnicy szkolenia. Tuż po oficjalnej premierze w Polsce, na Tor Bydgoszcz wyjechał najnowszy model Suzuki - Katana. Stylizowany na kultowy power naked z 1981 roku, zachwycił uczestników swoją doskonałością: znakomita pozycja dla kierującego, świetne przyspieszenie od niskich obrotów, rewelacyjne hamulce, zwinność w zakrętach i technologiczne zaawansowanie. Nowa Katana zdała egzamin w Suzuki Moto Szkole celująco.

Dowiedz się więcej