29.05.2024

Suzuki Moto Szkoła na pełnych obrotach!

Gdyby spojrzeć na „Moto Szkołę” okiem statystyka to… szkoleniowy projekt SMP właśnie osiągnął pełnoletność. Motocykliści z logo Suzuki na swoich maszynach zaczęli już osiemnasty sezon ćwiczeń pod okiem instruktorów z JC Group.

Przypominamy, że udział w pojedynczych zajęciach kosztuje 390 zł. W tej cenie każda chętna/chętny (podkreślamy – szkolenia są dla posiadaczy jednośladów marki Suzuki!) dostaje to, co najlepsze - doświadczonych instruktorów Janusza Czai oraz sprawdzony program ćwiczeń. Na zajęciach można się nauczyć własnego motocykla, ale nawet ci bardziej doświadczeni na tych szkoleniach mogą poprawić swój styl jazdy. W programie zajęć jest nie tylko jazda sportowa, hamowanie w zakrętach, poprawne omijanie przeszkód, ale także nauka elementarnych zachowań za motocyklową kierownicą. Wszystkie szkolenia Suzuki odbywają się w warunkach bezpiecznych (zamknięty tor) i są dopasowane do rzeczywistych umiejętności uczestników. Dotyczy to także właścicieli maszyn 125 cm3. Warunek? Musicie wyposażyć się w odpowiedni ekwipunek bezpieczeństwa (dokładna rozpiska na stronie https://suzuki.pl/moto/suzuki-moto-szkola).

Szkolenia Suzuki Moto Szkoły już się rozpoczęły – dwa pierwsze zjazdy są już za nami. Warto wziąć pod uwagę, że z zapisami nie ma sensu czekać do samego końca sezonu. Praktyka pokazała, że już na pierwszych szkoleniach był komplet i chętnych przybywa naprawdę szybko!

Przypominamy, że prócz zajęć na torze Słomczyn czy w Łodzi „Moto Szkoła” za chwilę zawita do Starego Kisielina, Bydgoszczy i na znajdujący się pod Gdańskiem „Autodrom Pomorze”. Latem Suzuki Moto Szkoła odwiedzi też Steel Ring w czeskim Trincu, po raz drugi Słomczyn, a finał nastąpi na torze Jastrząb, niedaleko Radomia.

Kontakt i zapisy przez stronę https://suzuki.pl/moto/suzuki-moto-szkola lub bezpośrednio Janusz Czaja (607 279 058, e-mail: motoszkola@suzuki.com.pl).

Lp. Data Miejsce
1. 18.05 Tor Słomczyn
2. 19.05 Tor Łódź
3. 30.05 Stary Kisielin
4. 01.06 Tor Bydgoszcz
5. 08.06 Autodrom Pomorze
6. 30.06 Tor Łódź
7. 06.07 Steel Ring
8. 28.07 Tor Słomczyn
9. 22.09 Tor Jastrząb
10.07.2024

Nowy Swift Roadshow w liczbach

30 firm dilerskich, 35 miast, 42 sportowców, 43 pokazy i ponad 1,5 tysiąca gości – oto bilans zakończonego cyklu prezentacji Nowy Swift Roadshow.

Dowiedz się więcej
08.07.2024

Team Suzuki CN Challenge na wyścigu Suzuka 8 Hours – na czas i wytrzymałość z eksperymentalnym eko-paliwem

Ekipa Suzuki Motor Corporation weźmie udział w 8-godzinnym wyścigu endurance, który odbędzie się 19-21 lipca na torze Suzuka w ramach cyklu FIM EWC 2024 (FIM Endurance World Championship).

Dowiedz się więcej
28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej
24.06.2024

Suzuki wprowadza elektroniczną książkę gwarancyjną (e-KG) w aplikacji Moje Suzuki

W przypadku danych związanych z gwarancją liczy się przede wszystkim łatwy dostęp a więc najważniejsza jest wygoda użytkownika. Dlatego od czerwca 2024 w ramach bezpłatnej aplikacji Moje Suzuki uruchomiono nową funkcjonalność tzw. elektronicznej książki gwarancyjnej (e-KG).

Dowiedz się więcej