24.05.2024

Dla motocyklistów Suzuki: „Bezpieczne wakacje 2024”!

Pierwszego czerwca w motocyklowych ASO Suzuki w Polsce rozpoczyna się akcja serwisowa dla wszystkich pojazdów marki z Hamamatsu. Do końca czerwca można dokonać bezpłatnej kontroli stanu technicznego nie tylko motocykli czy skuterów, ale też quadów Suzuki i to bez względu na rok ich produkcji czy miejsce zakupu (akcja dotyczy także maszyn importowanych). Jeśli klient zleci przy okazji wykonanie dowolnego lecz odpłatnego przeglądu okresowego czy usługi polegającej na wymianie oleju silnikowego Ecstar wraz z filtrem (na kwotę minimum 250 zł brutto*), otrzyma za darmo roczną polisę Suzuki-Ecstar Assistance. W razie potrzeby z taką polisą wezwiecie bezpłatną pomoc nie tylko na terenie całej Polski, ale też w pozostałych krajach Unii Europejskiej!

Przypominamy, że akcje serwisowe Suzuki nie zastępują (ani w całości, ani w części) obowiązkowych przeglądów technicznych. Właściciel pojazdu jest zobowiązany do niezależnego przestrzegania grafiku przeglądów (nie dotyczy tylko przypadku, gdy klient zleci wykonanie przeglądu okresowego w ramach akcji).

Szczegóły akcji w regulaminie.

(*) Oferta dotyczy pojazdów po okresie gwarancji podstawowej, których właściciele/użytkownicy udzielą tzw. zgód RODO.

10.07.2024

Nowy Swift Roadshow w liczbach

30 firm dilerskich, 35 miast, 42 sportowców, 43 pokazy i ponad 1,5 tysiąca gości – oto bilans zakończonego cyklu prezentacji Nowy Swift Roadshow.

Dowiedz się więcej
08.07.2024

Team Suzuki CN Challenge na wyścigu Suzuka 8 Hours – na czas i wytrzymałość z eksperymentalnym eko-paliwem

Ekipa Suzuki Motor Corporation weźmie udział w 8-godzinnym wyścigu endurance, który odbędzie się 19-21 lipca na torze Suzuka w ramach cyklu FIM EWC 2024 (FIM Endurance World Championship).

Dowiedz się więcej
28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej
24.06.2024

Suzuki wprowadza elektroniczną książkę gwarancyjną (e-KG) w aplikacji Moje Suzuki

W przypadku danych związanych z gwarancją liczy się przede wszystkim łatwy dostęp a więc najważniejsza jest wygoda użytkownika. Dlatego od czerwca 2024 w ramach bezpłatnej aplikacji Moje Suzuki uruchomiono nową funkcjonalność tzw. elektronicznej książki gwarancyjnej (e-KG).

Dowiedz się więcej