Zaprezentowana w 1999 roku pierwsza generacja Hayabusy zszokowała motocyklowy świat dostarczając zupełnie nowy poziom prędkości, mocy i osiągów. Z miejsca zyskała tytuł najszybszego motocykla na świecie i zapoczątkowała kategorię ultrasportowych motocykli. Trzecie wcielenie Hayabusy wprowadza najnowsze osiągnięcia technologii, żeby zapewnić jeszcze większą kontrolę i komfort, oraz radość z jazdy najlepszym motocyklem sportowym na świecie. Z okazji 25. rocznicy przedstawiamy limitowaną wersję Hayabusy (rok modelowy 2024).

MODEL ROCZNICOWY 25th ANNIVERSARY

ZADZIORNA, STYLOWA, WYRAFINOWANA

Nowa generacja wiernie dziedziczy DNA pierwszej generacji Hayabusy i wynosi je do współczesnych czasów. A także w przyszłość. Świeży wygląd, nad którym inżynierowie Suzuki tak ciężko pracowali, przedstawia ostre kształty, nowoczesny, wyrazisty styl, który wyraża wyrafinowanie i ponadprzeciętne osiągi. Całość uzupełnia zaawansowana technologia.

Agresywna, odświeżona sylwetka

By zaprojektować smuklejsze, bardziej kompaktowe tłumiki, które rysują prostą linię włożono wiele wysiłku. Nie tylko sprawia to, że tył wygląda lżej i przesuwa środek ciężkości w kierunku przodu motocykla, ale też uzupełnia się z ostrym, zadartym do góry ogonem, by jeszcze bardziej podkreślić agresywną sylwetkę Hayabusy oraz zaprezentować gotowość do ataku.

Bezpieczeństwo i komfort

Ustawienia przedniego i tylnego zawieszenia zostały dobrane pod kątem stabilnej jazdy w każdych warunkach. W połączeniu z nisko położonym środkiem ciężkości, dużym rozstawem osi i odpowiednimi oponami Hayabusa zapewnia łatwe prowadzenie i niesamowitą stabilność podczas jazdy z prędkościami autostradowymi.

Stylowe i zaawansowane oświetlenie

Zarówno światło mijania jak i projektorowy reflektor świateł drogowych wykorzystują technologię LED, by zapewnić czyste i jasne oświetlenie i uczynić Hayabusę wyraźnie widoczną dla pieszych, a także innych uczestników ruchu drogowego o każdej porze dnia i nocy.

MODEL ROCZNICOWY 25th ANNIVERSARY

Elementy wyposażenia

Emblemat

Emblemat z okazji rocznicy 25-lecia.

Wewnętrzna część tarczy hamulcowej

Wewnętrzna część tarczy hamulcowej i napinacz łańcucha anodowane na złoty kolor.

Logo na tłumiku

Logo Hayabusa Kanji i informacja o jubileuszowej edycji wygrawerowane na tłumiku.

Logo na łańcuchu

Logo Hayabusa Kanji na łańcuchu napędowym.

Osłona siedziska pasażera

Osłona siedziska pasażera
*siedzisko dla pasażera nie jest dostępne w wersji standardowej.

Specyfikacja techniczna

Moc maksymalna 140 kW (190 KM) / 9700 obr./min.
Maksymalny moment obrotowy 150 Nm/7000 obr./min.
Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,2 s
Prędkość maksymalna 299 km/h
Długość całkowita 2180 mm
Szerokość całkowita 735 mm
Wysokość całkowita 1165 mm
Rozstaw osi 1480 mm
Prześwit 125 mm
Wysokość siedziska 800 mm
Masa własna 264 kg
Typ silnika 4-suwowy, chłodzony cieczą, rzędowy, 4 cylindry, DOHC
Średnica i skok tłoka 81 mm x 65 mm
Pojemność silnika 1340 cm3
Stopień sprężania 12.5:1
Zasilanie w paliwo Wtrysk paliwa
Rozrusznik Elektryczny
System smarowania Mokra miska olejowa
Skrzynia biegów 6-biegowa
Zawieszenie - przód Odwrócony widelec teleskopowy
Kąt główki ramy / wyprzedzenie 67° 00’ / 90 mm
Hamulce - przód Brembo Stylema®, 4-tłoczkowe, dwie tarcze, ABS
Opony - przód 120/70ZR17M/C (58W)
Zapłon Elektroniczny (tranzystorowy)
Pojemność zbiornika paliwa 20 l

Cennik

Rok produkcji:

Rok modelowy 2024

Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
Hayabusa 25th Anniversary 92 900

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.

* Pole obowiązkowe.